Velké jarní slevy!!! Velké jarní slevy!!! Velké jarní slevy!!!

Huminové kyseliny z Leonarditu LF70®, je účinný přírodní enterosorbent, čistí organismus od metabolitů patogenních mikroorganismů, alergenů, toxinů a alkoholu.

Období prázdnin, tak či onak, je spojeno s: množstvím chutných, aromatických a zcela nezdravých pokrmů, které nás nevědomky nutí konzumovat více. Přejídání může mít za následek metabolické a zažívací poruchy těla, zvýšení hladiny cholesterolu a cukru v krvi, zpomalení funkce mozku a zvýšení kyselosti; nedodržování denního režimu, stravy a odpočinku; sedavý životní styl.
To vše je stres nejen pro biologické hodiny, ale pro celý organismus jako celek. Výsledek strávených prázdnin může negativně ovlivnit zdraví a vzhled. Existuje mnoho způsobů, jak se vyhnout následkům. Life Force vám upřímně přeje strávit tento rok s péčí o sebe a své blízké.
Přírodní přípravek HUMIC WATER vám umožní užít si života a načerpat energii, abyste dobyli nové výšky a realizovali své plány!

Pro zachování zdraví a krásy v dnešních stresem ovlivněných životních podmínkách je důležité doplňovat stravu biologicky čistými potravinami a funkčními doplňky stravy. Přípravek H-Protector® HUMIC WATER LF70® s vysokým obsahem huminové kyseliny je vyroben primárně pro zvýšení imunity, detoxikaci a tím omlazení celého těla, správné funkce střev, jiskřivou pokožku bez vyrážek a zánětů, dostatek denní energie a nastartování aktivního životního stylu.

Známé rčení: JSME TO, CO JÍME??? Ale není to tak. NEJSME TO, CO JÍME, ALE CO NAŠE TĚLO absorbuje, stravuje a asimiluje. Tělo ne vždy rozpozná a vstřebá syntetické vitamíny, které používáme v naději na „podporu imunity“. Výsledkem je, že je naše tělo odmítá. Naše tělo je znečištěno nezdravou stravou, nezdravým životním stylem, konzumací alkoholu, kouřením, vysoce kalorickými potravinami nebo potravinami vyrobenými z rostlinných a živočišných produktů pěstovaných s použitím chemikálií, pesticidů atd. Naše produkty řady H-PROTECTOR® LF70® jsou funkční přírodní přípravky na bázi přírodních huminových látek, které přispívají k účinné, rychlé a snadné asimilaci živin vstupujících do těla na buněčné úrovni, jakož i k přirozené a bezpečné eliminaci toxinů a zvýšení antivirové, antiparazitní a antibakteriální ochrany těla.

Všeobecné známo že kyselina huminová váže a odvadí z organismu toxiny a posíuje imunitu.

H-PROTECTOR® LF70® je účinný přírodní enterosorbent huminových kyselin z nejčistšího leonarditu, čistí organismus od metabolitů patogenních mikroorganismů, alergenů, toxinů a alkoholu, normalizuje a aktivizuje všechny biologické funkce.

Podporuje silnou imunitu, vytváří rovnováhu v těle a optimální prostředí, které umožňuje všem systémům stabilně fungovat na buněčné úrovni a pracovat bez přerušení.
Snižuje obsah volných radikálů což zpomaluje proces stárnutí.
Cílem používání přípravku je dosažení PH rovnováhy, alkalické krvi a odstranění toxinů z organismu. Po kompletní detoxikaci bude i vaše pokožka zářit zdravím.
Přípravek podporuje trávení, zlepšuje vstřebávání prospěšných živin, vylučuje škodlivé látky z těla, normalizuje metabolismus, omezuje kvašení v žaludku, nadýmání, zácpu a případy dyspepsie.
Huminové kyseliny jsou pro náš organismus významnými doplňky, které našemu organismu výrazně prospěšné. 

Cena

499500
1499500
IMG E3477
Akce Novinka Tip
od 433,91 Kč bez DPH
od 499 Kč / ks
588 Kč (až –40 %)
Skladem

H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je vodný roztok huminových a fulvokyselin vyrobených z leonarditu. Produkt má vysokou biologickou aktivitu. ...

Kód: 6030
1 položek celkem

Chcete, aby vaše tělo fungovalo jako hodinky i přes viry a stres? Fulvové a huminové kyseliny pomáhají zlepšit fungování imunitního systému, zvyšují přirozenou odolnost organismu, podporují zdravé fungování trávicího traktu, zlepšují metabolické procesy a stav nervové soustavy!