Huminové kyseliny LF70®

 

Huminové kyseliny jsou nezbytné pro každého člověka.

Mládí, krása a vitalita jsou hlavními složkami harmonického lidského života. V moderním světě je stále obtížnější zajistit optimální a efektivní fungování těla pro aktivní život. Proto je trendem uvědomělého přístupu k výživě a životnímu stylu. Pravdou však je, že ani ty nejzdravější potraviny dnes nemají dostatek minerálů, aby pokryly vysoké potřeby těla.

Nejužitečnější, šťavnaté, chutné, svěží rostliny rostou pouze na úrodných půdách. Tajemství plodnosti a koncentrace esenciálních minerálů, aktivní výživy a obohacení je uloženo v huminových látkách (fulvové a huminové kyseliny).

Huminové kyseliny jsou organické sloučeniny bohaté na mikro a makro prvky, které vznikly v důsledku rozpadu rostlin v prehistorických dobách (asi před 80 miliony let) procesem zvaným „humifikace“. Leonardit je uznáván jako jeden z nejkoncentrovanějších a nejkvalitnějších zdrojů huminových kyselin na celém světě - jedná se o stlačenou organickou hmotu, která se ještě nestihla proměnit v uhlí, nachází se v určitých vrstvách země.

Huminové látky jsou jakýmsi „biokatalyzátorem“, který má mnoho pozitivních účinků na jakýkoli živý organismus. Dříve je člověk přijímal ze stravy zeleniny, ovoce, bobulovin a bylinek. Momentálně jíme zeleninu a ovoce, které jsou často obaleny speciálními přípravky, které prodlužují jejich trvanlivost, a ukazuje se, že jsme ochuzeni o přirozené huminové a fulvové kyseliny.Naštěstí můžeme tyto přírodní sloučeniny přidat do naší stravy tím nejjednodušším a nejbezpečnějším způsobem pomocí HUMIC WATER.

Komplex huminových kyselin je silná kombinace pro ozdravení organismu.

Díky speciální technologii se huminové kyseliny vstřebávají mnohonásobně lépe, díky čemuž se pozitivně projeví téměř každý aspekt našeho zdraví.

Huminové kyseliny zvyšují propustnost buněčných membrán, napomáhají dodávání kyslíku a dalších živin, čímž zvyšují účinek ostatních používaných vitamínů a doplňků stravy.

Kombinace huminových kyselin s dalšími vitaminovými komplexy.

Huminové kyseliny pronikají buněčnou membránou díky své malé velikosti molekul a dodávají živiny samotným buňkám našeho těla ve formě rozpustné ve vodě, kterou buňky rozpoznají a mohou snadno absorbovat.

Huminová kyselina využívá svůj elektrický náboj k signalizaci buněčných membrán, aby se staly propustnými, a tak doručují cenný náklad živin přímo na místo určení. Žádné laboratorní aditivum to nikdy nedokáže.

Jedna molekula huminové kyseliny může nést asi 60krát více živin, než je její vlastní hmotnost.

Huminové kyseliny mají schopnost darovat nebo přijímat elektrony, což z nich dělá silný přírodní elektrolyt, chelatační činidlo a antioxidant. Mohou interagovat s jakoukoli látkou, se kterou přijdou do styku, vytvářet nové nutriční sloučeniny nebo učinit škodlivé sloučeniny inertní, takže mohou být bezpečně vyloučeny z těla.

Huminové kyseliny přeměňují koloidní minerály (stabilní minerály s velkými molekulami a bez elektrického náboje) na ionizované minerály (minerály s elektrickým nábojem), které mohou snadno pronikat buněčnými membránami.

5 důvodů, proč si vybrat HUMIC WATER.

- Bezpečnostní certifikát SZU.

- Přírodní produkt.

- Skvělý způsob, jak obnovit a udržet zdraví, mládí, energii a krásu.

- Přírodní prostředek pro šetrnou očistu těla.

- Huminové vody zvyšují účinek jiných doplňků stravy, které užíváte.

Klíčový vliv HUMIC WATER na lidský organismus.

Základem našeho zdraví je fungování gastrointestinálního traktu: žaludku, střev, jater, sleziny, žluči, slinivky břišní. Každý z těchto orgánů plní svou funkci a na jejich práci závisí naše každodenní pohoda, zdravý vzhled, naše mládí a krása.

Huminové kyseliny, pomáhají zlepšit zdraví a rozmanitost mikrobiomu a skutečně opravují zanícený trávicí trakt.

- Podporuje šetrnou očistu střev při zachování příznivé mikroflóry.

- Má hepatoprotektivní účinek.

- Váže a odstraňuje toxiny a těžké kovy na buněčné úrovni.

- Zlepšuje činnost trávicího systému.

- Zvyšuje vstřebávání a asimilaci živin.

- Podporuje zdravé hubnutí (zvyšuje účinnost programů zaměřených na nadváhu).

Imunita.

 

Řada studií ukazuje, že huminové kyseliny pomáhají posilovat imunitní systém, mají antivirové vlastnosti a mají účinek podobný interferonu. Harmonizují fyziologickou rovnováhu, zlepšují celkovou kondici, zvyšují vitalitu a odolnost vůči negativnímu vlivu vnějších faktorů. Zvyšují ochranné funkce organismu, zvyšují potřebu k fyzické aktivitě, snižují klinické projevy chronických onemocnění. Mají celkový posilující a imunomodulační účinek, pomáhají snižovat četnost akutních respiračních infekcí, předcházejí chřipce a nachlazení.

- Denně podporuje imunitu.

- Má antivirový a antibakteriální účinek.

- Snižuje zánětlivé reakce, inhibuje aktivitu patogenní mikroflóry.

- Vyživuje tělo užitečnými minerály, mikro a makro prvky.

 
Krása.
 

Huminové kyseliny mají antioxidační aktivitu. Je to jeden z nejsilnějších lapačů volných radikálů v přírodě. Huminové a fulvové kyseliny neutralizují volné radikály z UV záření a znečištění a pomáhají buňkám správně využívat a vstřebávat klíčové živiny (např. vitamín C, který napomáhá tvorbě kolagenu).

Díky své vysoké reaktivitě a mobilitě huminové kyseliny účinně interagují s volnými radikály za vzniku inertnějších a bezpečnějších produktů. Výsledné sloučeniny, v závislosti na jejich povaze, mohou být použity jako živiny nebo zlikvidovány.

Díky schopnosti huminových kyselin odstraňovat endotoxiny, soli těžkých kovů, radionuklidy, produkty rozpadu atd. usnadňují práci jater a také přinášejí do buňky minerály a živiny místo škodlivých látek.

- Redukuje akné, pigmentaci, záněty a další nedokonalosti pleti.

- Urychluje regeneraci buněk, zpomaluje proces stárnutí.

- Spouští a zlepšuje metabolické procesy.

- Váže a odstraňuje toxiny a těžké kovy na buněčné úrovni.

- Odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla.

Vitalita

Většina z nás má příliš kyselé tělesné pH způsobené zpracovanými a sladkými potravinami, endokrinními disruptory a toxickými chemikáliemi v životním prostředí a nedostatkem živých potravin v naší stravě. V překyseleném těle se buňky snaží růst, množit se a správně se čistí. Na tyto procesy je vynaloženo mnoho tělesné energie a v důsledku toho často zažíváme nedostatek vitality a další negativní důsledky.

Huminové kyseliny zlepšují hladinu pH v těle, což přispívá k normálnímu buněčnému metabolismu a funkci orgánů. Huminové a fulvové kyseliny odstraňují toxiny a další škodlivé látky z těla a očišťují jej od negativních vlivů prostředí. Huminové kyseliny zabraňují oxidaci a pomáhají odstraňovat poškozené buňky, vyživují a obohacují tělo, zvyšují vstřebávání živin a regulují zdravou rovnováhu mikroflóry.

- Snižuje negativní dopad agresivních faktorů prostředí.

- Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, snižuje únavu.

- Energizuje minerály.

Reprodukce.

U mužů i žen mohou huminové kyseliny pomáhat udržovat hormonální rovnováhu a libido tím, že chrání buněčné zdraví reprodukčních orgánů, udržují správné tělesné pH a zlepšují krevní oběh.

Huminové kyseliny jsou okysličovače krve, které pomáhají krevním buňkám lépe transportovat a distribuovat kyslík po celém těle. Tato zlepšená cirkulace kyslíku v těle umožňuje lepší odstraňování odpadu, efektivnější produkci energie a nižší krevní tlak.

Normalizace hmotnosti.

Pomáhá také udržovat zdravou váhu. Huminová kyselina ve skutečnosti pomáhá tělu zpracovávat jednoduché cukry novými způsoby. Místo přeměny jednoduchých cukrů na tělesný tuk pomáhá huminová kyselina mitochondriím v buňkách rychle přeměnit jednoduché cukry na ATP/energii.

Studie ukázala, že kyselina huminová významně zlepšila lipidový profil a snížila hladinu glukózy v krvi. To je fantastická zpráva pro lidi s nadváhou, diabetiky, prediabetiky nebo bojující s metabolickou poruchou.

Huminové kyseliny podporují zdravý endokrinní systém tím, že chrání reprodukční orgány a orgány produkující hormony (jako jsou játra, vaječníky a štítná žláza) před volnými radikály, vyplavují těžké kovy narušující endokrinní systém, jako je olovo, což umožňuje endokrinním buňkám snadno využít a absorbovat živiny, které potřebují, a stimulují regeneraci poškozených buněk.

Výživa.

Moderní zemědělství, které se zaměřuje na obrovské výnosy a ochuzuje půdu o životně důležité živiny (a pak tyto základní živiny dodává zpět do půdy toxickými hnojivy), jsou rostliny, které dnes jíme. Dokonce i lidé, kteří jedí 60–80 % syrového ovoce a zeleniny, mohou potřebovat doplňky.

Většina z nás může více těžit z naší stravy přidáním huminových kyselin do naší stravy.

Kvalita vody, kterou pijete, může mít významný vliv na to, jak dobře interagují huminové kyseliny s vaším tělem.

Je důležité pít a přidávat HUMC WATER do filtrované nebo kvalitní balené vody, protože chlór je toxický a ničí prospěšné huminové sloučeniny.

Pokud pijete vodu ráno nalačno, přidejte si do ní 5 kapek huminových kyselin a pro znatelný očistný efekt doporučujeme večer po večeři vypít sklenici vody s huminovými kyselinami. Výsledek vás nenechá čekat.

Mnoho vyznavačů zdravé výživy ví, že zelenina, bylinky, ořechy se doporučuje namáčet, aby se očistily. Přidejte do této vody kapku huminové kyseliny, abyste zvýšili účinnost čištění a nutriční hodnotu těchto produktů díky iontové povaze a sorpčním vlastnostem huminových kyselin!

Proč se huminové kyseliny stále příliš nepoužívají pro zdraví každého člověka?

Za prvé, jednoduché, přírodní, účinné prostředky, které mohou nahradit mnoho drahých, obtížně vyrobitelných syntetických léků, nejsou příliš rentabilní.

Naštěstí se stále více lidí chápe význam výživy, zdraví střev a eliminace zdraví poškozujících faktorů nebo vyrovnávání jejich následků.

Druhý důvod zanedbávání huminových kyselin ve prospěch lidí spočívá v přístupu ke zdrojům surovin. Vždyť právě suroviny – kvalitní, s maximálním obsahem účinné látky, bezpečné, bez škodlivých nečistot – jsou klíčem k dosažení slibovaného výsledku. Důležitá je také technologie extrakce účinné látky, její čištění, zachování hodnoty a uvolnění plného potenciálu huminových a fulvokyselin, laboratorní kontrola kvality a bezpečnosti.

Kombinace huminových látek dohromady vytváří kompletnější „balíček“ výhod a nabízí některé jedinečné výhody, které nelze získat samotným užíváním fulvové kyseliny.

- HUMIC WATER je účinný pomocník pro urychlení dosažení výsledků jakýchkoli programů obnovy.

- Zvýšení účinnosti jakékoli diety.

- Zlepšení výsledku detoxikačních programů.

- Zvýšení vstřebávání vitamínů a minerálů z potravy a doplňků stravy při doplňování nedostatků.

- Zlepšení účinnosti programů pro krásu pokožky, vlasů a nehtů.

- Zlepšení účinnosti programů na zlepšení imunity.

- Zvýšená potřeba k fyzické aktivitě.

- Zvýšení účinnosti očistných a podpůrných programů pro játra a další systémy a orgány.

Cena

580581
1580581
sklenena lahvicka s cernym kapatkem 30 ml 02
Akce Novinka Tip
od 517,86 Kč bez DPH
od 580 Kč / ks
599 Kč (až –15 %)
Skladem

H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je přírodní koncentrovaný komplex huminových kyselin, alkalický kapalný doplněk stravy vyrobený z leonarditu. Jeho vodný roztok obsahuje huminové...

Kód: 6030
1 položek celkem

Chcete, aby vaše tělo fungovalo jako hodinky i přes viry a stres? Fulvové a huminové kyseliny pomáhají zlepšit fungování imunitního systému, zvyšují přirozenou odolnost organismu, podporují zdravé fungování trávicího traktu, zlepšují metabolické procesy a stav nervové soustavy!