Huminové kyseliny

Pro zachování zdraví a krásy v dnešních stresem ovlivněných životních podmínkách je důležité doplňovat stravu biologicky čistými potravinami a funkčními doplňky stravy. Přípravek H-Protector® LF70® s vysokým obsahem huminové kyseliny je vyroben primárně pro zvýšení imunitydetoxikaci a tím omlazení celého těla, správné funkce střev, jiskřivou pokožku bez vyrážek a zánětů, dostatek denní energie a nastartování aktivního životního stylu. 
 
Trápí Vás únava a nedostatek energie? Řešení je tady!
sklenena-lahvicka-s-cernym-kapatkem-30-ml_01
 
Známé rčení: JSME TO, CO JÍME??? Ale není to tak. NEJSME TO, CO JÍME, ALE CO NAŠE TĚLO absorbuje, stravuje a asimiluje. Tělo ne vždy rozpozná a vstřebá syntetické vitamíny, které používáme v naději na „podporu imunity“. Výsledkem je, že je naše tělo odmítá. Naše tělo je znečištěno nezdravou stravou, nezdravým životním stylem, konzumací alkoholu, kouřením, vysoce kalorickými potravinami nebo potravinami vyrobenými z rostlinných a živočišných produktů pěstovaných s použitím chemikálií, pesticidů atd. 
Naše produkty řady H-PROTECTOR® LF70® jsou funkční přírodní přípravky na bázi přírodních huminových látek, které přispívají k účinné, rychlé a snadné asimilaci živin vstupujících do těla na buněčné úrovni, jakož i k přirozené a bezpečné eliminaci toxinů a zvýšení antivirové, antiparazitní a antibakteriální ochrany těla.

Všeobecné známo že kyselina huminová váže a odstraňuje toxiny z těla a posiluje imunitu.

H-PROTECTOR® LF70® je účinný přírodní enterosorbent huminových kyselin z nejčistšího leonarditu, čistí organismus od metabolitů patogenních mikroorganismů, alergenů, toxinů a alkoholu, normalizuje a aktivizuje všechny biologické funkce, probudí vaše tělo.

Podporuje silnou imunitu, vytváří rovnováhu v těle a optimální prostředí, které umožňuje všem systémům stabilně fungovat na buněčné úrovni a pracovat bez přerušení.
Snižuje obsah volných radikálů což zpomaluje proces stárnutí.
Cílem používání přípravku je dosažení PH rovnováhy, alkalické krvi a odstranění toxinů z organismu. Po kompletní detoxikaci bude i vaše pokožka zářit zdravím.
Přípravek podporuje trávení, zlepšuje vstřebávání prospěšných živin, vylučuje škodlivé látky z těla, normalizuje metabolismus, omezuje kvašení v žaludku, nadýmání, zácpu a případy dyspepsie.
 
Pro cestující do exotických zemí:
"Pomsta faraonu", známá také jako cestovatelský průjem, je stav často spojený s konzumací potravin nebo vody obsahujících škodlivé bakterie nebo patogeny během cestování do exotických destinací. Příznaky mohou zahrnovat průjem, bolesti břicha, zvracení a obecné nepohodlí. Tento stav je často důsledkem expozice organismu novým mikrobům, na které není zvyklý, a může vést k dočasnému porušení trávicího systému."
 
Při cestách do exotických destinací je H-Protector Humic Water vaším osobním strážcem pro pohodlnou dovolenou.
 
mceclip1
 
 
Huminové kyseliny jsou pro náš organismus významnými doplňky, které našemu organismu výrazně prospěšné.
 

 

Price

684938
1684938
sklenena lahvicka s cernym kapatkem 30 ml 02
New Sale Tip
FREEFREE from 735 Kč up to –6 %
from 611 Kč excl. VAT
from 684 Kč / pcs

H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je přírodní koncentrovaný komplex huminových kyselin, alkalický kapalný doplněk stravy vyrobený z leonarditu. Jeho vodný roztok obsahuje huminové...

Code: 6030
Humic & Fulvic Complex CZ
New Tip Sale
FREEFREE from 735 Kč up to –13 %
from 611 Kč excl. VAT
from 684 Kč / package

MAX active Humic & Fulvic Complex LF 70® je vysoce účinný doplněk stravy založený na aktivovaných přírodních huminových látkách. Tento přípravek obsahuje specifickou skupinu...

Code: 81/60
Elixir
New Tip Sale
FREEFREE 988 Kč –5 %
838 Kč excl. VAT
938 Kč / pcs

SUPPORTELIXIR Life Force představuje organický komplex fulvových a huminových kyselin spolu s přírodními mikro- a makroprvky, dostupnými ve formě tekutiny. Tento produkt funguje...

Code: 87
3 items total

Huminové kyseliny jsou pro náš organismus významnými doplňky, které našemu organismu výrazně prospěšné.
 

 

Back shopping