MAX active HUMIC & FULVIC COMPLEX LF70

Mládí, krása a vitalita jsou hlavními složkami harmonického lidského života. V moderním světě je stále obtížnější zajistit optimální a efektivní fungování těla pro aktivní, plnohodnotný život. Proto je dnes obzvláště aktivní trend uvědomělého přístupu k výživě a životnímu stylu. Pravdou však je, že ani ty nejzdravější potraviny dnes nemají dostatek minerálů, aby pokryly vysoké potřeby organismu.

Huminové látky jsou jakýmsi „biokatalyzátorem“, který má mnoho pozitivních účinků na jakýkoli živý organismus. Dříve je člověk přijímal ze stravy zeleniny, ovoce, lesních plodů a bylinek. V tuto chvíli totiž jíme zeleninu a ovoce, které jsou často pokryty speciálními prostředky, které prodlužují jejich trvanlivost, a ukazuje se, že jsme ochuzeni o přirozené huminové a fulvové kyseliny.

Huminové a fulvové kyseliny zvyšují propustnost buněčných membrán, napomáhají dodávání kyslíku a dalších živin, čímž zesilují účinek dalších používaných vitamínů a doplňků stravy.

Huminové látky pronikají buněčnou membránou díky své malé velikosti molekul a dodávají živiny samotným buňkám našeho těla ve formě rozpustné ve vodě, kterou buňky rozpoznají a mohou snadno absorbovat. Fulvová kyselina využívá svůj elektrický náboj k signalizaci buněčných membrán, aby se staly propustnými, a tak doručují cenný náklad živin přímo na místo určení. Žádné laboratorní aditivum to nikdy nedokáže. Jedna molekula fulvové kyseliny může nést asi 60krát více živin, než je její vlastní hmotnost. Huminové a fulvové kyseliny mají schopnost darovat nebo přijímat elektrony, což z nich dělá silný přírodní elektrolyt, chelatační činidlo a antioxidant. Mohou interagovat s jakoukoli látkou, se kterou přijdou do styku, vytvářet nové nutriční sloučeniny nebo učinit škodlivé sloučeniny inertní, takže mohou být bezpečně vyloučeny z těla. Huminové látky přeměňují koloidní minerály (stabilní minerály s velkými molekulami bez elektrického náboje) na ionizované minerály (minerály s elektrickým nábojem), které mohou snadno pronikat buněčnými membránami.

Základem našeho zdraví je fungování gastrointestinálního traktu: žaludku, střev, jater, sleziny, žluči, slinivky břišní. Každý z těchto orgánů plní svou funkci a na jejich práci závisí naše každodenní pohoda a zdravý vzhled, naše mládí a krása. Huminové látky podporují zdraví a rozmanitost mikrobiomu a skutečně opravují zanícený trávicí trakt.

 • Přispívá k šetrné očistě střev při zachování příznivé mikroflóry.
 • hepatoprotektivní účinek. Váže a odstraňuje toxiny a těžké kovy na buněčné úrovni.
 • Zlepšuje činnost trávicího systému.
 • Zvyšuje vstřebávání a asimilaci živin z potravy.
 • Podporuje zdravé hubnutí (zvyšuje účinnost programů zaměřených na nadváhu).

Řada studií ukazuje, že huminové látky pomáhají posilovat imunitní systém, mají antivirové vlastnosti a mají účinek podobný interferonu. Harmonizují fyziologickou rovnováhu, zlepšují celkovou kondici, zvyšují vitalitu a odolnost vůči negativnímu vlivu vnějších faktorů. Zvyšte ochranné funkce organismu. Mají celkově posilující a imunomodulační účinek, pomáhají snižovat četnost akutních respiračních infekcí, chřipek a nachlazení.

 • Denně podporuje imunitu.
 • antivirový a antibakteriální účinek.
 • Snižuje zánětlivé reakce, inhibuje aktivitu patogenní mikroflóry.
 • Vyživuje tělo užitečnými minerály, mikro a makro prvky.

Huminové látky mají antioxidační aktivitu. Je to jeden z nejsilnějších lapačů volných radikálů v přírodě. Huminové látky neutralizují volné radikály z UV záření a znečištění a pomáhají buňkám správně využívat a vstřebávat klíčové živiny (např. vitamín C, který napomáhá tvorbě kolagenu). Díky své vysoké reaktivitě a mobilitě fulvové kyseliny účinně interagují s volnými radikály za vzniku inertnějších a bezpečnějších produktů. Výsledné sloučeniny, v závislosti na jejich povaze, mohou být použity jako živiny nebo zlikvidovány.
Vzhledem ke schopnostihuminových látek odstraňovat endotoxiny, soli těžkých kovů, radionuklidy, produkty rozpadu, usnadňují práci jater a také přinášejí do buňky minerály a živiny místo škodlivých látek.

 • Snižuje akné, pigmentaci, záněty a další nedokonalosti pleti.
 • Urychluje buněčnou regeneraci, zpomaluje proces stárnutí.
 • Nastartuje a zkvalitní metabolické procesy.
 • Na buněčné úrovni váže a odstraňuje toxiny a těžké kovy.
 • Odstraňuje z těla přebytečnou tekutinu.

Většina z nás má příliš kyselé tělesné pH způsobené zpracovanými a sladkými potravinami, endokrinními disruptory a toxickými environmentálními chemikáliemi a nedostatkem živých potravin v naší stravě.
V překyseleném těle se buňky snaží růst, množit se a správně se čistí. Na tyto procesy je vynaloženo mnoho tělesné energie a v důsledku toho často zažíváme nedostatek vitality a další negativní důsledky.
Huminové kyseliny zlepšují hladinu pH v těle, což přispívá k normálnímu buněčnému metabolismu a funkci orgánů.
Huminové látky odstraňují toxiny a další škodlivé látky z těla, čistí jej od negativních vlivů prostředí, zabraňují oxidaci a pomáhají odstraňovat poškozené buňky, vyživují a obohacují tělo, zvyšují vstřebávání živin a regulují zdravou rovnováhu mikroflóry.

 • Snižuje negativní dopad agresivních environmentálních faktorů.
 • Pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a snižuje únavu.
 • Dodává energii od minerálů.

U mužů i žen mohouhuminové látky pomáhají udržovat hormonální rovnováhu a libido tím, že chrání buněčné zdraví reprodukčních orgánů, udržují správné pH těla a zlepšují krevní oběh.

Pomáhá také udržovat zdravou váhu. Huminové látky ve skutečnosti pomáhají tělu zpracovávat jednoduché cukry novými způsoby. Místo přeměny jednoduchých cukrů na tělesný tuk pomáhá fulvová kyselina mitochondriím v buňkách rychle přeměnit jednoduché cukry na ATP/energii. Studie ukázala, že huminové látky významně zlepšily lipidový profil a snížila hladinu glukózy v krvi. To je fantastická zpráva pro lidi, kteří mají nadváhu, diabetiky, preddiabetiky nebo tě co bojují s poruchou metabolismu.

 

Price

684685
1684685
Humic & Fulvic Complex CZ
Sale New Tip
FREEFREE from 735 Kč up to –13 %
from 611 Kč excl. VAT
from 684 Kč / package

MAX active Humic & Fulvic Complex LF 70® je vysoce účinný doplněk stravy založený na aktivovaných přírodních huminových látkách. Tento přípravek obsahuje specifickou skupinu...

Code: 81/60
1 items total

Základem našeho zdraví je fungování gastrointestinálního traktu.

Back shopping