Doplňky stravy

Doplňky stravy, které budou mít pozitivní vliv na to, jak se cítíte. Trápí vás únava a nedostatek energie? Řešení je tady!

Pharma Humica, s.r.o. vyrabi produkty řady H-protector®, které obsahují ti nejkvalitnější huminové a fulvové kyseliny.
Použití produktů H-protector® umožňuje zachovat vitalitu a udržovat zdravý životní styl.
Produkty H-protector® jsou ekologicky nezávadné, bezpečné výrobky, reagující na poptávku moderního kupujícího a v souladu s platnou legislativou.

Účinná látka LF70®: Huminové kyseliny jsou silným imunomodulátorem, účinným sorbentem toxinů a hepatoprotektorem. Mají antivirové, protizánětlivé, antibakteriální, antiparazitární vlastnosti.
Nabídku produktů H-protector® začínáme exkluzivním produktem HUMIC WATER. Přírodní komplex huminových a fulvových kyselin, extrahovaný z přírodních zdrojů nejčistšího Leonarditu. Produkt má vysokou biologickou aktivitu. HUMIC WATER slouží jako účinný doplněk jakéhokoli druhu diety, sportovní výživy nebo naší každodenní stravy, která výrazně zvyšuje kvalitu asimilace látek, které z potravy potřebujeme: bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, stopových prvků, mikroživin.
Tato přírodní sloučenina se účastní metabolických reakcí buňky a stává se katalyzátorem tohoto procesu. Rozpouštěním minerálů poskytují tyto kyseliny kompletní výživu každé buňce těla, protože mají schopnost pronikat buněčnými membránami.
Ve sportovní výživě tento produkt výrazně zlepšuje metabolismus, eliminuje účinky chronické únavy z fyzické námahy, napomáhá výraznému nárůstu čisté svalové hmoty a snížení nadváhy (při aerobní a silové zátěži), udržuje vitalitu na vysoké úrovni.

Price

1011191
11011191
B012A143 EA58 47E3 BC15 AEC623A4AEA9
Tip New Sale
from 127 Kč up to –20 %
Alkalicky nápoj HUMIC WATER
Momentálně nedostupné
from 90 Kč excl. VAT
from 101 Kč / pcs

Nealkoholický nesycený nápoj. Složení: Voda, komplex huminoýych a fulvových kyselin* LF70® . Nutriční a energetická hodnota: 0 Konzumace huminových kyselin zlepšuje kvalitu...

+ more
Code: 66/1 K
sklenena lahvicka s cernym kapatkem 30 ml 02
New Sale Tip
FREEFREE from 735 Kč up to –6 %
from 611 Kč excl. VAT
from 684 Kč / pcs

H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je přírodní koncentrovaný komplex huminových kyselin, alkalický kapalný doplněk stravy vyrobený z leonarditu. Jeho vodný roztok obsahuje huminové...

Code: 6030
Humic & Fulvic Complex CZ
New Tip Sale
FREEFREE from 735 Kč up to –13 %
from 611 Kč excl. VAT
from 684 Kč / package

MAX active Humic & Fulvic Complex LF 70® je vysoce účinný doplněk stravy založený na aktivovaných přírodních huminových látkách. Tento přípravek obsahuje specifickou skupinu...

Code: 81/60
Box SKINNAILSHAIR Mockup 1
Sale New Tip
FREEFREE from 735 Kč up to –6 %
from 611 Kč excl. VAT
from 684 Kč / pcs

Náš MULTI komplex je výsledkem synergického spojení přírodních složek a inovativních technologií, které jsou navrženy tak, aby podpořily krásu vaší pokožky, nehtů a vlasů.

Code: 90/1 K
Box RESTRECOVERY Mockup 1
New Tip
FREEFREE from 1 242 Kč up to –7 %
from 1 063 Kč excl. VAT
from 1 191 Kč / pcs

RESTRECOVERY Life Force je komplexní doplněk stravy, který obsahuje 17 užitečných složek pro lidské tělo, včetně vitamínů, aminokyselin, stopových prvků a extraktů rostlin....

Code: 93/1 K
Elixir
New Tip Sale
FREEFREE 988 Kč –5 %
838 Kč excl. VAT
938 Kč / pcs

SUPPORTELIXIR Life Force představuje organický komplex fulvových a huminových kyselin spolu s přírodními mikro- a makroprvky, dostupnými ve formě tekutiny. Tento produkt funguje...

Code: 87
6 items total

Chcete, aby vaše tělo fungovalo jako hodinky i přes viry a stres? Fulvové a huminové kyseliny pomáhají zlepšit fungování imunitního systému, zvyšují přirozenou odolnost organismu, podporují zdravé fungování trávicího traktu, zlepšují metabolické procesy a stav nervové soustavy!

Back shopping