Velké jarní slevy!!! Velké jarní slevy!!! Velké jarní slevy!!!

Huminové kyseliny pro člověka.

Huminové kyseliny LF70® - Síla života. 

Doplňky stravy, které budou mít pozitivní vliv na to, jak se cítíte. Trápí vás únava a nedostatek energie? Řešení je tady!

Pharma Humica, s.r.o. vyrabi produkty řady H-protector®, které obsahují ti nejkvalitnější huminové a fulvové kyseliny.
Použití produktů H-protector® umožňuje zachovat vitalitu a udržovat zdravý životní styl.
Produkty H-protector® jsou ekologicky nezávadné, bezpečné výrobky, reagující na poptávku moderního kupujícího a v souladu s platnou legislativou.

Účinná látka LF70®: Huminové kyseliny jsou silným imunomodulátorem, účinným sorbentem toxinů a hepatoprotektorem. Mají antivirové, protizánětlivé, antibakteriální, antiparazitární vlastnosti.
Nabídku produktů H-protector® začínáme exkluzivním produktem HUMIC WATER. Přírodní komplex huminových a fulvových kyselin, extrahovaný z přírodních zdrojů Sibiřského Leonarditu. Produkt má vysokou biologickou aktivitu. HUMIC WATER slouží jako účinný doplněk jakéhokoli druhu diety, sportovní výživy nebo naší každodenní stravy, která výrazně zvyšuje kvalitu asimilace látek, které z potravy potřebujeme: bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, stopových prvků, mikroživin.
Tato přírodní sloučenina se účastní metabolických reakcí buňky a stává se katalyzátorem tohoto procesu. Rozpouštěním minerálů poskytují tyto kyseliny kompletní výživu každé buňce těla, protože mají schopnost pronikat buněčnými membránami.
Ve sportovní výživě tento produkt výrazně zlepšuje metabolismus, eliminuje účinky chronické únavy z fyzické námahy, napomáhá výraznému nárůstu čisté svalové hmoty a snížení nadváhy (při aerobní a silové zátěži), udržuje vitalitu na vysoké úrovni.

mceclip2

Cena

80590
180590
B012A143 EA58 47E3 BC15 AEC623A4AEA9
Připravujeme
od 69,57 Kč bez DPH
od 80 Kč / ks
+ další
Momentálně nedostupné
Kód: 66/1 K
IMG E3477
Novinka Akce Tip
od 433,91 Kč bez DPH
od 499 Kč / ks
588 Kč (až –40 %)
Skladem

H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je vodný roztok huminových a fulvokyselin vyrobených z leonarditu. Produkt má vysokou biologickou aktivitu. ...

Kód: 6030
Humic & Fulvic Complex CZ
Připravujeme Novinka Tip
513,04 Kč bez DPH
590 Kč / balení
654 Kč (–10 %)
+ další
Momentálně nedostupné

Komplex fulvových a huminových kyselin je mimořádně silnou kombinací pro ozdravení organismu. MAX active Humic & Fulvic Complex LF 70® - je přípravek obsahující huminové a...

Kód: 81/60
3 položek celkem

Chcete, aby vaše tělo fungovalo jako hodinky i přes viry a stres? Fulvové a huminové kyseliny pomáhají zlepšit fungování imunitního systému, zvyšují přirozenou odolnost organismu, podporují zdravé fungování trávicího traktu, zlepšují metabolické procesy a stav nervové soustavy!