Zaregistrujte se, prosím.

Huminové kyseliny pro člověka.

1 položek celkem

Huminové kyseliny LF70® - přírodní aktivátor. 

Produkty H-protector®. 


Pharma Humica, s.r.o. výrabí produkty řady H-protector®, které obsahují ti nejkvalitnější huminové a fulvové kyseliny.
Použití produktů H-protector® umožňuje zachovat vitalitu a udržovat zdravý životní styl.
Produkty H-protector® jsou ekologicky nezávadné, bezpečné výrobky, reagující na poptávku moderního kupujícího a v souladu s platnou legislativou.
Vyzkoušejte moderní multifunkční produkty H-protector®. 

Účinná látka LF70: Huminové kyseliny jsou silným imunomodulátorem, účinným sorbentem toxinů a hepatoprotektorem. Mají antivirové, protizánětlivé, antibakteriální, antiparazitické vlastnosti.
Nabídku produktů H-protector® začinámé exklusivním produktem HUMIC WATER. Přírodní komplex huminových a fulvových kyselin, extrahovaný z přírodních zdrojů Sibiřského Leonarditu. Produkt má vysokou biologickou aktivitu. HUMIC WATER slouží jako účinný doplněk jakéhokoli druhu diety, sportovní výživy nebo naší každodenní stravy, která výrazně zvyšuje kvalitu asimilace látek, které z potravy potřebujeme: bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, stopových prvků, mikroživin.
Tato přírodní sloučenina se účastní metabolických reakcí buňky a stává se katalyzátorem tohoto procesu. Rozpouštěním minerálů poskytují tyto kyseliny kompletní výživu každé buňce těla, protože mají schopnost pronikat buněčnými membránami.
Ve sportovní výživě tento produkt výrazně zlepšuje metabolismus, eliminuje účinky chronické únavy z fyzické námahy, napomáhá výraznému nárůstu čisté svalové hmoty a snížení nadváhy (při aerobní a silové zátěži), udržuje vitalitu na vysoké úrovni.

mceclip2

sklenena lahvicka s cernym kapatkem 30 ml 02
Novinka Tip
od 499 Kč / ks
od 412,40 Kč bez DPH
Skladem

Přírodní koncentrovaný komplex huminových a fulvokyselin, alkalický kapalný roztok z Leonarditu LF70, doplněk stravy. H-PROTECTOR® HUMIC WATER LF70® je vodný roztok...

Kód: 6030
1 položek celkem